Gardi  vīni no ogām mūsu dārzos!     

Kuldīgas novada Kurmāles pagasta zemnieka saimniecība „Smilškalni” izveidota 1997. gadā. Mūsu saimniecība ir ģimenes uzņēmums ar pamatdarbības veidu dārzkopība – krūmogulāju – aveņu, kazeņu, upeņu, smiltsērkšķu, ķiršu un citu augļkopības kultūru audzēšana deserta ogu ieguvei patēriņam svaigā veidā  un pārstrādei.

Kļūstot labvēlīgai alkohola aprites likumdošanai attiecībā uz mazajām vīna darītavām, 2011.gadā „Smilškalnos” sākām attīstīt ražošanas palīgnozari – vīna darīšanu.

Z/s,, Smilškalni’’ vīni, pielietojot dabīgo raudzēšanas procesu, darināti no augļiem un ogām, kas audzētas saimniecības dārzos un ievāktas dažādos sezonas posmos. Strādājam, lai mūsu izvirzītais mērķis ,,Gardi vīni no ogām mūsu dārzos” būtu patiesi baudāms un dvēseli  ielīksmojošs notikums ikvienam gardēdim un smalku garšu cienītājam. Ar savu darbu vēlamies panākt, lai vīna darīšanas tradīcijas Latvijā atkal nostiprinātos kā stabila mūsu kultūras sastāvdaļa, lai mājas vīni no augļiem un ogām, ko esam spējīgi izaudzēt paši, ne tikai mūsu saimniecībai, bet visai dārzkopības nozarei atkal kļūtu par veiksmīgu blakusproduktu. 


Veidots ar Mozello - labo mājas lapu ģeneratoru.

 .